• ❤️❤️ Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka ❤️❤️

• Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka za nami. Kopciuszek przygotowany przez uczniów klas 1-8 i przedszkolaków pod czujnym okiem pań Kamili Jamroży, Iwony Banasik, Bożeny Tałaj, Teresy Wójcik, Marty Redki, Katarzyny Haczyk i Eweliny Łukawskiej był prezentem od społeczności szkolnej dla wszystkich Babć i Dziadków, a dopełnieniem było gromkie odśpiewanie Sto lat. Po pełnym emocji spektaklu nasi goście spędzili miło czas, delektując się słodkościami przygotowanymi przez Rodziców. Ten niezwykły dzień już wpisał się w kalendarz uroczystości szkolnych, a uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków tylko motywują nas do kolejnych działań.

• Święto zakochanych ❤️

• Dzień Świętego Walentego, popularnie zwany Walentynkami, wpisał się już na stałe w kalendarz naszych szkolnych uroczystości. Nie traktujemy go zbyt dosłownie, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie życzliwości i sympatii. Każdy kto miał życzenie mógł napisać kilka miłych słów wybranej osobie. Uczniowie do specjalnej skrzynki przez tydzień poprzedzający dzień św. Walentego mogli wrzucać walentynkowe listy do swoich sympatii, koleżanek i kolegów, nauczycieli i wychowawców, natomiast w piątek 9 lutego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli całe mnóstwo czerwonych walentynek

Niecodziennym wydarzeniem okazał się przygotowany przez SU wraz z opiekunem p. A. Myśliwiec koncert karaoke 'Love Is Everywhere' , który dostarczył całej społeczności szkolnej wiele radości. Samorządowi Uczniowskiemu dziękujemy za organizację poczty walentynkowej, a p.I Głąb za walentynkową dekorację.

• Zaelektryzowani - niecodzienna lekcja chemii i fizyki

• 1 lutego 2024r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z grupą "Zaelektryzowani" specjalizującą się w propagowaniu atrakcyjnej edukacji poprzez przedstawienie doświadczeń fizycznych i chemicznych poświęcone było powietrzu.

Uczniowie mogli brać udział w eksprymentach takich jak: napełnić foliowy worek trzema wdechami, zobaczyć jaki wpływ ma hel na struny głosowe czy reakcję wytworzenia wodoru, widzieli jak ciekły azot reaguje z wrzątkiem. Naładowani dobrą energią uczniowie czekają na następne spotkanie.