• Projekt - Zaprojektuj z TIK swoją przyszłość

•

Nasza szkoła realizuje projekt RPSW.08.03.03-26-0063/18 pt. "Zaprojektuj z TIK swoją przyszłość" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Ponad 230 000 zł Gmina Tuczępy pozyskała dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Na realizacje projektu pn.: „Zaprojektuj z TIK swoją przyszłość” Gmina pozyskała środki w wysokości 239 419,47 zł, które przeznaczy dla Zespołu Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Tuczępach i Zespołu Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Nizinach.

Projekt skierowany jest na rozwój nowoczesnego nauczania, wyposażania szkół w pomoce dydaktyczne oraz narzędzia TIK, podnoszenie kompetencji cyfrowych nauczycieli, doposażenia pracowni komputerowych w niezbędny sprzęt komputerowy.