Ogłoszenia

Zachęcamy Państwa Rodziców do współdecydowania  o sprawach przedszkola; wyrażania opinii, sugestii, pomysłów do realizacji.  Można je zgłaszać nauczycielom, dyrekcji,  poprzez skrzynkę pytań i uwag oraz  e-maile na adres: spniziny@wp.pl

Proszę Państwa Rodziców o przestrzeganie REGULAMINU dotyczącego przyprowadzania do przedszkola dziecka w dobrej kondycji zdrowotnej – wynika to z dbałości o dobro, zdrowie wszystkich dzieci, co jest istotne zwłaszcza w sezonie zwiększonej zachorowalności dzieci.

W przypadku, gdy zauważymy objawy chorobowe u dziecka, natychmiastowo będziemy wzywać telefonicznie Państwa  do odebrania dziecka.

Uprzejmie proszę o zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad.

Opłaty w przedszkolu

Usługi świadczone przez przedszkole w zakresie nauczania, wychowania i opieki są realizowane bezpłatnie w wymiarze 5 godzin dziennie.

W czasie przekraczającym wymiar 5 godzin bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki wysokość opłaty wynosi 1,00 zł za godzinę.

Jak przygotować dziecko do wyjazdu na basen!

Bardzo prosimy Rodziców dzieci jeżdżących na basen o uwzględnienie próśb odnośnie ubioru, wyposażenia  i przygotowania dzieci do zajęć basenowych.
Zestaw podstawowy dla każdego dziecka powinien zawierać: strój kąpielowy, klapki, ręcznik (dostosowany do jego rozmiarów - nie za duży ani zbyt mały!) worek lub plecak.
Dziewczynki powinny mieć włosy wysoko upięte, lateksowy czepek, szczotkę do włosów lub szeroki grzebień oraz  ewentualne  zapasowe spinki.
Wszystkie rzeczy a w szczególności: klapki, ręcznik, strój, worek lub plecak powinny być podpisane.
Z góry dziękujemy za zrozumienie. Ułatwi to nam obsługę dzieci, zminimalizuje  czas ubierania i suszenia, a także zapobiegnie zgubieniu, wymianie i innym trudnościom.