• Sukces Wiktorii Kowalik w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

          • 12 kwietnia 2024 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom".

            Zmagania na najwyższym poziomie

            W turnieju wzięli udział laureaci eliminacji gminnych i miejsko-gminnych z trzech grup wiekowych: szkoły podstawowe klasy I-IV, szkoły podstawowe klasy V-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe. Poziom wiedzy zaprezentowanej przez uczestników był naprawdę wysoki. Młodzież wykazała się znajomością przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania w przypadku pożaru oraz wiedzą na temat ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

            Pokaz strażacki i nagrody

            Podczas oczekiwania na wyniki, strażacy z buskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej zaprezentowali widowiskowy pokaz, który z pewnością zachwycił wszystkich obecnych. Po odczytaniu protokołu końcowego i przedstawieniu wyników eliminacji powiatowych turnieju, bryg. Grzegorz Karwat – Komendant Powiatowy PSP w Busku-Zdroju oraz Pan Jerzy Kolarz – Starosta buski a jednocześnie Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Busku-Zdroju, wręczyli zwycięzcom okolicznościowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Ponadto wszystkim uczestnikom turnieju przekazano drobne upominki.

            Wiktoria Kowalik z Nizin na podium!

            Ogromną dumą napawa nas fakt, że uczennica klasy 6 Wiktoria Kowalik zajęła II miejsce w kategorii klas V-VIII. Wiktorię do konkursu przygotowywał pan Grzegorz Kozioł.

            Gratulacje i podziękowania

            Serdecznie gratulujemy Wiktorii znakomitego wyniku! Jesteśmy z Ciebie dumni!

          • Obchody 1058 rocznicy Chrztu Polski w Zespole Placówek Oświatowych w Nizinach

          • 12 kwietnia 2024 roku w ZPO w Nizinach odbyły się uroczyste obchody 1058 rocznicy Chrztu Polski. Wydarzenie miało na celu upamiętnienie tego ważnego dla Polski wydarzenia oraz kształtowanie postaw patriotycznych wśród uczniów.

            Konkursy dla uczniów

            W ramach obchodów zorganizowano dwa konkursy dla uczniów. Pierwszy z nich, konkurs plastyczny, skierowany był do przedszkolaków oraz uczniów klas 1-5. Tematem konkursu było przedstawienie wydarzenia Chrztu Polski. Drugi konkurs, konkurs multimedialny w formie prezentacji, przeznaczony był dla uczniów klas 6-8. Uczniowie mieli za zadanie stworzyć prezentację na temat wpływu Chrztu Polski na kulturę i historię Polski.

            Uroczystości rozpoczęły się od rozstrzygnięcia konkursów. Nagrody laureatom wręczyła dyrektor ZPO w Nizinach, Pani Bożena Tałaj. Następnie uczniowie klas 6-8 mogli zaprezentować swoje prace przed publicznością. Prezentacje były bardzo ciekawe i ukazały szeroki zakres wiedzy uczniów na temat Chrztu Polski.

            Raj pieszy do Tuczęp i zwiedzanie Izby Pamięci

            Po zakończeniu części oficjalnej odbył się raj pieszy do Tuczęp. Uczniowie wraz z opiekunami przeszli trasą z Nieciesławic do Tuczęp, gdzie zwiedzili Izbę Pamięci w budynku dawnej Organistówki. Mieli tam okazję zapoznać się z historią regionu i obejrzeć wystawę poświęconą księdzu Janowi Francuzowi, kapelanowi dwóch wojen, który zginął w 1942 roku w Dachau.

            Następnie uczniowie udali się na parafialny cmentarz, gdzie zapalili znicze na grobie ks. Francuza oraz na Grobie Nieznanego Żołnierza. Na zakończenie obchodów uczniowie zjedli pizzę w tuczępskiej restauracji "Przystań Tu".

            Obchody 1058 rocznicy Chrztu Polski w Gminie Tuczępy były okazją do refleksji nad znaczeniem tego wydarzenia dla Polski oraz do kształtowania postaw patriotycznych wśród uczniów. Połączenie części edukacyjnej z zabawą i integracją uczniów sprawiło, że obchody były nie tylko pouczające, ale również przyjemne.

            Organizatorzy:

            Justyna Kwiecijasz

            Katarzyna Nowak

            Ewelina Łukawska

          • Jan Paweł II – Papież z Polski

          • Poniedziałek 8 maja 2024 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji uczczenia 19-tej rocznicy śmierci św. Jana Pawła II – niezwykłego Polaka, a zarazem wyjątkowego człowieka, który swoją modlitwą, dobrocią, miłością i niestrudzoną pracą wpisał się na trwałe w karty historii Polski i Kościoła. Uroczystość przygotowała młodzież z klasy VIII wraz z uczniami klas I – III.

            Przypomnijmy. Papież Jan Paweł II zmarł 2 kwietnia 2005 r. w wieku 84 lat. Pontyfikat Jana Pawła II trwał 26 lat, 5 miesięcy i 16 dni. Był on zarazem pierwszym od 455 lat następcą św. Piotra nie-Włochem i pierwszym papieżem Słowianinem. Wiadomość o śmierci papieża ogłosił 100 tysiącom modlących się w Watykanie ludzi arcybiskup Leonardo Sandri, mówiąc: „Najdrożsi bracia i siostry, o godzinie 21.37 nasz najukochańszy Ojciec Święty Jan Paweł II powrócił do domu Ojca”.

            W podniosłej atmosferze przypominaliśmy sobie ważne wydarzenia z życia papieża Polaka. Akademia miała na celu, przybliżenie ważnych wydarzeń z życia papieża Polaka, zrozumieć prawdziwe wartości, jakimi są dobro i prawda oraz miłość i szacunek do każdego człowieka.

            W czasie akademii wspólnie śpiewaliśmy ulubione pieśni papieża – m.in. „Barkę”, „Abba Ojcze” oraz „Lolek”. Był to czas zadumy, refleksji oraz poznania naszego Papieża Polaka.

          • Spotkanie inaugurujące projekt ,,Przedszkolne Inkubatory Dwujęzyczności"

          • Miło nam jest Państwa poinformować, że 25 marca w Centrum Geoedukacji- Genatura Kielce odbyło się spotkanie inaugurujące projekt ,,Przedszkolne Inkubatory Dwujęzyczności" i uroczyste podpisanie porozumień między Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, a Naszą placówką. W spotkaniu wzięli m.in. udział :marszałek A. Bętkowski i wicemarszałek R. Janik. Nasze Przedszkole znalazło się wśród 16 przedszkoli w województwie Świętokrzyskim , w którym przez 2 lata będzie realizowany ten nowatorski projekt. Nasze Przedszkolaki będą miały możliwość nauczenia się dwóch języków w formie zabawy, ale będą też miały szereg innych zadań związanych min. z teatrem, ekologią, a nasza kadra dostanie wsparcie językowe i metodyczne. Na realizację projektu przeznaczono kwotę 1,6 mln zł. W uroczystym spotkaniu wzięli udział : Dyrektor- pani Bożena Tałaj , Wójt Gminy Tuczępy- pan Jacek Wilk, Sekretarz Gminy - pan Artur Kański, nauczyciel wychowania przedszkolnego - pani Ewelina Łukawska

          • Wielkie emocje na meczu Ligi Mistrzów!

          • 3 kwietnia uczniowie klas 3-8 naszej szkoły przeżyli niezapomniane chwile podczas rewanżowego meczu 1/8 Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. W Hali Legionów w Kielcach drużyna Industria Kielce zmierzyła się z duńskim GOG Håndbold.

            Już od pierwszych minut meczu atmosfera była elektryzująca. Kibice gorąco dopingowali kielczan, którzy prowadzili grę od początku do końca. Ostatecznie Industria Kielce wygrała 33:28, pewnie awansując do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

            Dla wielu uczniów był to pierwszy tak emocjonujący mecz na żywo. Mogli zobaczyć w akcji swoich ulubionych zawodników i poczuć prawdziwą magię sportowych rozgrywek na najwyższym poziomie.

            Wyjazd na mecz był możliwy dzięki zaangażowaniu nauczycieli Grzegorza Kozioła i Jadwigi Chodnickiej, którzy zorganizowali wyjazd i opiekowali się uczniami. Serdeczne podziękowania składamy również pani Wiktorii Stępniewskiej z klubu Industria Kielce za pomoc w organizacji wyjazdu i możliwość uczestniczenia w tym niesamowitym wydarzeniu.

            Udział w meczu Ligi Mistrzów to dla uczniów nie tylko wspaniała rozrywka, ale również cenna lekcja sportowego ducha, fair play i zaangażowania. Mamy nadzieję, że te emocje na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników wyjazdu.

            Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu w galerii na stronie internetowej szkoły.

          • Wesołego Alleluja 🐣

          • Zdrowych, pełnych nadziei i spokoju Świąt Wielkanocnych, wiosennego optymizmu, wiary w lepsze jutro, wielu ciepłych i radosnych chwil z najbliższymi.

            Bożena Tałaj

            Dyrektor ZPO w Nizinach

            oraz Grono Pedagogiczne i Pracownicy Obsługi

          • II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZPO w Nizinach 🏆⚽️

          • Dzień 27 marca w naszej szkole był pełen emocji, a to wszystko za sprawą drugiego już turnieju halowej piłki nożnej o puchar dyrektora szkoły – Pani Bożeny Tałaj.

            W zawodach wzięło udział sześć szkół podstawowych z powiatu buskiego i staszowskiego. Zespoły rywalizowały w kategorii klas IV,V. W wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy, w których rozegrali mecze systemem „każdy z każdym”. Do półfinału awansowały po dwie najlepsze drużyny, w związku z czym został rozegrany mecz o 3 miejsce oraz finał turnieju.

            Drużyna ze szkoły podstawowej z Nizin trafiła do grupy B, w której wygrała mecze, pokonując SP Stopnicę(1:0) i Solec- Zdrój (2:1). W półfinale zagrali mecz z drużyną Sokół Gnojno, gdzie zwycięzcę wyłoniły rzuty karne, w których lepsi okazali się goście.

            Mecz o III miejsce został rozegrany ze szkołą z Koniemłotów, którzy prezentowali bardzo dobre umiejętności piłkarskie i pokonali gospodarzy (3:1). Zwycięzcę turnieju wyłoniły również rzuty karne, w których Stopnica pokonała Gnojno (7:6).

            Mecze dostarczyły wielu emocji, pięknych goli i wspaniałych interwencji bramkarskich. Puchary, medale oraz dyplomy wręczyła pani Dyrektor Bożena Tałaj, dziękując wszystkim zawodnikom za udział w rozgrywkach.

            Szczególne podziękowania należą się również firmie MiklaśGranit- Łukasz Miklaś za wsparcie w turnieju oraz GKS „Wschodnia – Tuczępy” za zakup medali i wody dla uczestników.

            Klasyfikacja końcowa Turnieju:

            1. SP Stopnica

            2. SP Gnojno

            3. SP Koniemłoty

            4. SP Niziny

            5. SP Solec-Zdrój

            6. SP Oleśnica

          • Dni Otwarte Szkół Ponadpodstawowych z Buska - Zdroju

          • 27 marca 2024 r. uczniowie klasy ósmej wzięli udział w Dniach Otwartych Szkół Ponadpodstawowych w Busku- Zdroju.  Na zaaranżowanych stoiskach tematycznych, a także w pracowniach klasowych uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną, terminami i zasadami rekrutacji. Zdobyli niezbędne informacje, które pomogą im dokonać trudnego wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Ponadto mogli porozmawiać z obecnymi uczniami i nauczycielami.  

            Wśród uczniów reprezentujących szkoły ponadpodstawowe dostrzegliśmy liczne grono Absolwentów naszej szkoły.

          • Wiktoria Kowalik na podium w Turnieju Wiedzy Pożarniczej!

          • Wiktoria Kowalik, uczennica klasy 6 Publicznej Szkoły Podstawowej w Nizinach, odniosła sukces w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, który odbył się 26 marca w Szkole Podstawowej w Tuczępach. Do turnieju Wiktoria przygotowywała się pod opieką pana Grzegorza Kozioła i wywalczyła 3 miejsce. W eliminacjach wzięły udział również inne uczennice z naszej szkoły: Alicja Tymińska, Oliwia Pabian i Julia Wojtyś z klasy 7. Chociaż nie udało im się stanąć na podium, to wszystkie wykazały się dużą wiedzą i zaangażowaniem. Wiktoria udowodniła, że ciężka praca i zaangażowanie prowadzą do sukcesu. Jest wzorem do naśladowania dla innych uczniów, którzy chcieliby spróbować swoich sił w podobnych konkursach. Wiktoria nie zwalnia tempa i już teraz intensywnie przygotowuje się do etapu powiatowego turnieju, który odbędzie się w Busku-Zdroju. Cała społeczność szkolna trzyma za nią kciuki i życzy jej dalszych sukcesów! Gratulujemy Wiktorii i wszystkim uczestniczkom turnieju!

          • Wiosna zawitała do naszej szkoły!

          • 21 marca to wyjątkowy dzień w kalendarzu – to Pierwszy Dzień Wiosny! W naszej szkole świętowaliśmy go z pompą, organizując szereg wydarzeń, które wprowadziły wszystkich w radosny, wiosenny nastrój.

            Pierwszym punktem programu był występ uczniów klasy ósmej, którzy zaprezentowali scenkę o tematyce wiosennej. Aktorzy popisali się nie tylko talentem aktorskim, ale również językowym, ponieważ scenka została odegrana w języku polskim i angielskim.

            Następnie scenę przejęły nasze przedszkolaki, które oczarowały publiczność swoim  uroczym śpiewem.

            Kolejną częścią obchodów była prezentacja multimedialna poświęcona 105. rocznicy powstania Polskiego Czerwonego Krzyża. Uczniowie mieli okazję poznać historię tej organizacji oraz jej znaczenie w niesieniu pomocy potrzebującym

            Nie można było również pominąć Światowego Dnia Ludzi z Zespołem Downa, dlatego uczniowie przyszli do szkoły w różnorodnych, kolorowych skarpetkach, wyrażając w ten sposób wsparcie i szacunek dla wszystkich osób z niepełnosprawnościami.

            Następnie wszyscy zgromadzeni wzięli udział w szkolnym karaoke, gdzie nie brakowało śpiewu i tańca.

            Wyjątkowym momentem było również przedstawienie nietypowych "tornistrów", które każda klasa zaprezentowała z dumą. Kreatywność i zaangażowanie uczniów były naprawdę godne podziwu!

            Na zakończenie uczniowie z klas 1, 2 i 3 wyruszyli na plac szkolny, gdzie pożegnali zimę, topiąc symboliczne marzanny. Wiosnę powitali gromkimi brawami i radosnym śpiewem.

            Tegoroczne obchody Pierwszego Dnia Wiosny były pełne radości, dobrej zabawy i pozytywnych emocji. To był dzień, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów.

            Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym można zobaczyć relację z tego wydarzenia!

            Samorząd szkolny pod czujnym okiem pani Anny Myśliwiec, Doroty Nizioł-Janickiej, Iwony Głąb

            i Grzegorza Kozioła dziękuje wszystkim za udział i zaangażowanie!

          • "Mały Książę" na scenie w Pacanowie

          • W dniu 20.03.2024 r. uczniowie klas 6, 7 i 8 pod opieką nauczycieli: Justyny Kwiecijasz, Lucyny Kwiatek i Grzegorza Kozioła wybrali się do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie na spektakl "Mały Książę" w inscenizacji Teatru ES.

            "Mały Książę" to arcydzieło literatury światowej autorstwa Antoine'a de Saint-Exupéry'ego, które zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Spektakl w Pacanowie wiernie oddawał magię tej opowieści, przenosząc widzów na asteroidę B-612 i w podróż po innych planetach.

            Bajkowa scenografia, wzbogacona wizualizacjami, wzruszająca oprawa muzyczna i piękne piosenki stworzyły niezapomniane widowisko. Aktorzy Teatru ES wspaniale wcielili się w role Małego Księcia, Lisa, Róży i innych postaci, dając im nowe życie na scenie.

            Podczas spektaklu odkrywaliśmy wspólnie tajemnice miłości, przyjaźni, wierności, dobra i zła, które ukryte są w codziennych sytuacjach. Piękne przesłania "Małego Księcia", takie jak:

            • "Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś",
            • "Dobrze widzi się tylko sercem",
            • "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu",

            na pewno na długo pozostaną w pamięci wszystkich widzów.

            Wyjazd do Pacanowa był wspaniałym przeżyciem nie tylko dla miłośników "Małego Księcia", ale również dla wszystkich, którzy cenią piękno i mądrość bajek. Spektakl udowodnił, że teatr to magiczne miejsce, gdzie można odkrywać ważne prawdy o życiu i świecie.

            Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach obchodów Bajkowego Dnia Teatru.

            Zachęcamy również do przeczytania "Małego Księcia" i odkrycia magicznych tajemnic tej wyjątkowej opowieści.

          • Indie z Maciejem Krasem - czyli podróż z przygodami!

          • Dzisiaj w naszej szkole odbyła się niezwykła lekcja geografii - wirtualna podróż do Indii z Maciejem Krasem, podróżnikiem z Jasła i członkiem grupy "Trzask". Pan Maciej zabrał nas w fascynującą wycieczkę po tym egzotycznym kraju, dzieląc się nie tylko wiedzą, ale i zabawnymi anegdotami z podróży.

            Uczniowie poznali barwną kulturę Indii, podziwiali imponujące budowle, m.in. Tadż Mahal, i dowiedzieli się wielu ciekawostek o życiu codziennym mieszkańców. 

            Jednak to nie tylko opowieści o egzotycznych zwierzętach i zapierających dech w piersiach krajobrazach sprawiły, że lekcja była tak wyjątkowa. Pan Maciej opowiadał z humorem i dystansem, a jego pasja do podróżowania była zaraźliwa. Uczniowie zadawali mnóstwo pytań, a pan Maciej cierpliwie na nie odpowiadał, dzieląc się również praktycznymi radami dla przyszłych podróżników.

            Na koniec spotkania każdy mógł poczuć się jak prawdziwy odkrywca, przymierzając tradycyjne indyjskie stroje. To była prawdziwa lekcja geografii na żywo, która na długo pozostanie w pamięci uczniów.

          • Góra Grosza 2024 - Sukces!

          • W tym roku nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Góra Grosza", której celem było zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci w trudnej sytuacji.

            Podsumowując tegoroczną edycję, możemy z dumą ogłosić, że zebraliśmy prawie 600 zł, co stanowi imponującą kwotę! Grosiki ważyły łącznie 47 kg, co pokazuje ogromne zaangażowanie uczniów, przedszkolaków i całej społeczności szkolnej.

            Akcja "Góra Grosza" w naszej szkole koordynowana była przez panią Lucynę Kwiatek, która z zapałem i zaangażowaniem motywowała uczniów do udziału w zbiórce. Należy również podkreślić ogromny wkład wszystkich dzieci z klas 1-8 oraz z przedszkola i zerówki, którzy z wielką chęcią dzielili się swoimi oszczędnościami.

            Zebrane fundusze zostaną przekazane Towarzystwu Nasz Dom, które pomaga dzieciom w całej Polsce. Dzięki hojności uczniów naszej szkoły, wiele dzieci otrzyma niezbędną pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną.

            Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tegoroczną akcję "Góra Grosza"! Wasza hojność i życzliwość pokazują, że nasza społeczność szkolna jest gotowa do niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.

            Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach akcji "Góra Grosza"!

          • Dzień Kobiet

          • 8 marca to Dzień Kobiet! Tego dnia panie rządzą absolutnie, a chłopcy… cóż, chłopcy starają się przetrwać.

            Już od rana szkolne korytarze wypełniły się kwiatowym zapachem i słodkimi pokusami. Chłopcy, niczym rycerze w lśniących zbrojach (no dobra, może bardziej w zwykłych koszulkach), wręczali swoim koleżankom i paniom kwiaty, czekoladki i inne upominki. Nie zabrakło też oczywiście miłych słów i gestów, które sprawiły, że ten dzień był wyjątkowo przyjemny.

            Wisienką na torcie (a dokładniej pysznym tortem śmietankowym!) była inscenizacja przygotowana przez panów Grzegorza i Michała oraz panią Iwonę Głąb. Występ dostarczył wszystkim mnóstwo śmiechu i radości – no cóż, panowie udowodnili, że mają nie tylko talent do nauczania, ale też do… reżyserowania!

            Na uroczystości nie zabrakło też zacnych gości: Wójta Gminy Tuczępy – Jacka Wilka, Przewodniczącej Rady Gminy Tuczępy – Klaudii Pałki, radnych: pana Artura Molendowskiego i pana Krzysztofa Ptaka, emerytowanych pracowników – pań Henryki Pabian i Henryki Sakwa oraz pań z Kół Gospodyń Wiejskich: „Nizinianki” z Nizin, „Babiniec” z Jarosławic, „Paryżanki” z Nieciesławic, „WJanuszki” z Januszkowic.

            Wszystkim paniom, tym małym i dużym, młodym i doświadczonym, życzymy zdrowia, sukcesów, samych słonecznych dni i… cierpliwości do męskiej części naszej społeczności Niech każdy dzień będzie dla Was pełen uśmiechu i radości!

            P.S. Chłopcy, pamiętajcie – Dzień Kobiet jest tylko raz w roku, ale doceniać kobiety należy codziennie!

          • "Paczuszka dla maluszka 2023/2024" 🎁🛍️👶

          • Fundacja Małych Stópek wystosowała dla naszej szkoły podziękowania za udział w akcji "Paczuszka dla Maluszka", która organizowana była wspólnie z Parafią w Nizinach na przełomie grudnia i stycznia. Zaangażowali się w nią aktywnie rodzice jak i nasi uczniowie. Fundacja wspiera domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Zebraliśmy dary, które przekazaliśmy do Domu Samotnej Matki w Wiernej Rzece.

          • ❤️❤️ Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka ❤️❤️

          • Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka za nami. Kopciuszek przygotowany przez uczniów klas 1-8 i przedszkolaków pod czujnym okiem pań Kamili Jamroży, Iwony Banasik, Bożeny Tałaj, Teresy Wójcik, Marty Redki, Katarzyny Haczyk i Eweliny Łukawskiej był prezentem od społeczności szkolnej dla wszystkich Babć i Dziadków, a dopełnieniem było gromkie odśpiewanie Sto lat. Po pełnym emocji spektaklu nasi goście spędzili miło czas, delektując się słodkościami przygotowanymi przez Rodziców. Ten niezwykły dzień już wpisał się w kalendarz uroczystości szkolnych, a uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków tylko motywują nas do kolejnych działań.

          • Święto zakochanych ❤️

          • Dzień Świętego Walentego, popularnie zwany Walentynkami, wpisał się już na stałe w kalendarz naszych szkolnych uroczystości. Nie traktujemy go zbyt dosłownie, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie życzliwości i sympatii. Każdy kto miał życzenie mógł napisać kilka miłych słów wybranej osobie. Uczniowie do specjalnej skrzynki przez tydzień poprzedzający dzień św. Walentego mogli wrzucać walentynkowe listy do swoich sympatii, koleżanek i kolegów, nauczycieli i wychowawców, natomiast w piątek 9 lutego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli całe mnóstwo czerwonych walentynek

            Niecodziennym wydarzeniem okazał się przygotowany przez SU wraz z opiekunem p. A. Myśliwiec koncert karaoke 'Love Is Everywhere' , który dostarczył całej społeczności szkolnej wiele radości. Samorządowi Uczniowskiemu dziękujemy za organizację poczty walentynkowej, a p.I Głąb za walentynkową dekorację.

    • Kontakty

      • Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Nizinach
      • 41 3534183
      • Zespół Placówek Oświatowych w Nizinach Niziny 120A 28-142 Niziny Poland
      • mgr Bożena Tałaj
  • Galeria zdjęć

      brak danych