Nawigacja

Poniedziałek 20.08.2018

Poniedziałek 20.08.2018
liczba odwiedzin: 296117

Witamy w naszej szkole!

Wiadomości

 • Ogłoszenia

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w piątek dnia 22 czerwca 2018 r. Spotykamy się o godz. 8.00 w budynku szkoły na hali sportowej. Po uroczystości uczniowie spotykają się z wychowawcami klas. Odwóz dzieci o godz.10.30 

  Dyr. szkoły informuje rodziców i uczniów, że podręczniki ministerialne na rok szk. 2018/2019 będą do odebrania po 1 września 2018 r. w bibliotece szkolnej.

   dyr. Halina Ormiańska

 • Ogłoszenie dla rodziców

  Z uwagi na wejście w życie od dnia 25.05.2018r. RODO, czyli unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych konieczne jest wyrażenie przez KAŻDEGO rodzica  pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych Państwa i Państwa dzieci. Wobec powyższego uprzejmie prosimy, aby dostarczać wypełnione formularze do szkoły lub w dniu zakończenia roku szkolnego rodzic powinien uzupełnić stosowne deklaracje. Prosimy wziąć ze sobą długopisy.

  dyr. Halina Ormiańska

 • Święto Rodziny

  Rodzina jest podstawowym, pierwszym i najważniejszym środowiskiem w życiu każdego człowieka. Dla dziecka rodzina stanowi swoisty „elementarz” wzorów społecznego funkcjonowania i zaspakajania potrzeb. To właśnie w rodzinie dziecko gromadzi swe pierwsze, najistotniejsze w życiu doświadczenia zarówno emocjonalne, jak i społeczne. Doceniając rolę rodziny w wychowaniu młodego pokolenia, nasze szkoły i przedszkola zorganizowały uroczyste obchody Dnia Mamy i Taty.

  Coroczne Święto Rodziny z okazji Dnia Mamy i Taty miało miejsce w poniedziałek, 11 czerwca 2018 r., w sali gimnastycznej ZPO w Nizinach. Pani dyrektor Halina Ormiańska przywitała zaproszonych gości i zaprosiła ich do wspólnego świętowania. Spotkanie przygotowały wychowawczynie Katarzyna Haczyk, Ewelina Łukawska oraz Teresa Wójcik wraz ze swoimi wychowankami. W przepięknej bajkowej dekoracji przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie pt.: „Grymaśna Stokrotka”, taniec motyli w wykonaniu chłopców i taniec hiszpański w wykonaniu dziewczynek. Dodatkowym atutem występów były stroje, wszystkie uszyte na miarę i dostosowane do danej postaci. Uczniowie klasy I recytowali wiersze-życzenia tematycznie związane ze świętem mamy i taty. Całość przedstawienia przeplatały piosenki pełne słów wdzięczności, podziękowania za dar życia, za serce i sprawowaną opiekę.

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Nizinach
  Zespół Placówek Oświatowych w Nizinach
  Niziny 120A
  28-142 Niziny
 • 41 3534183

Galeria zdjęć